RPG

Gry komputerowe - przyszłość, maszyny, piraci

Gra o piratach
Author: Ting Chen
Source: http://www.flickr.com
Starbound to niezależna gra sandbox z szczegółami RPG oraz otwartym światem, proponowany jest nam cały wszechświat do eksploracji, w jakim wynajdziemy stosunkowo zróżnicowane środowiska, takie jak lasy szpilkowe, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, radioaktywne pustkowia, morza wypełnione toksynami bądź magmą, zaciemnione grubą warstwą śniegu równiny, lodowate zakątki lodowców i równie lodowatych oceanów, całkowicie obce i nieprzyjacielskie planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To niesłychanie optymistyczna wizja tego, jak mogłaby wyglądać przyszłość, dopóki co ukazana przez gry przyszłość.

kontrolery do playstation
Author: Fernando L
Source: http://www.flickr.com
Mówienie, że konsole nie są wśród Polaków coraz popularniejsze nie ma najmniejszej racji bytu! Przecież wyniki sprzedaży w sklepach internetowych bądź w największych centrach handlowych pokazują, iż chociaż w dalszym ciągu zwykłe gry komputerowe są popularniejsze, to jednakowoż na przykład Playstation zdobywa coraz większą ilość rynku. To świetna informacja - jeżeli rynek ciągle się zwiększa, w automatyczny sposób zwiększa się ilość solidnych gier. Co do tego ciężko miewać jakieś wątpliwości - tak rzeczą najważniejsze prawa rządzące ekonomią.

granie na xbox
Author: Jennifer Oslund
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością należy zwrócić uwagę, że większa część gier wydawanych na konsole skierowana jest zdecydowanie do męskiego grona odbiorców. To się zmienia i coraz więcej nowych gier jest odpowiednich dla wszystkich, albo wydawanych jest z myślą o kobietach. Jeśli zobaczymy np. gry na ps3 na abasim.pl to można zauważyć, że obecnie nadal dominują tytuły ściśle męskie jak gry sportowe czy symulatory.