teatr

Każda kobieta lubi biżuterię, gdyż uwielbia się stroić oraz wyglądać zjawiskowo - jest to rzecz jasna wkodowane w jej geny

Fotografia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Ilość biżuterii, którą jest w stanie posiadać tylko jedna kobieta, jest niesłychana. Jeżeli podliczyć wszelkie pierścionki, kolczyki i inne świecidełka, to okaże się, że jest z tego ogromna kolekcja.


Kolczyki, bransoletki, spinki, kolei i jeszcze cała masa innych drobiazgów.

Przedstawienia w teatrze dla naszych kochanych dzieciaków - czytaj na ten temat

spektakl
Author: DlaMaluchów.Poznań
Source: DlaMaluchów.Poznań
Współcześnie rodzice na ogół zapominają, że w przebiegającym prawidłowo rozwoju pociechy naprawdę ważną rolę pełni edukacja teatralna. Tajemniczy świat przedstawień w teatrze uczy pociechę wrażliwości, stanowi bazę do odbierania sztuki po wejściu w dorosłe życie.

galeria
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Natalia Siebiuła to jedna z wyjątkowo zdolnych polskich projektantek młodego pokolenia. Aktualnie pracuje ona nad wzmocnieniem swojej pozycji w świecie mody. Tworzy ona stroje, które są zespoleniem efektownej nowoczesności oraz funkcjonalności. W swojej pracy nie kieruje się wielkim przepychem, dlatego też jej ubrania nie są zbyt przerysowane i rzucające się w oczy. Dla Natalii Siebuły moda jest wyłącznie elementem, który będzie jedynie dodatkiem dla osobowości.