potrawy

Dania z produktów, jakie każdy człowiek ma w kuchni - innymi słowy jak stworzyć "coś z niczego".

Jedzenie na talerzu
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj pamiętamy o tym, aby przy okazji różnych świąt oraz dni prawnie wolnych od pracy uczynić większe gabarytowo zakupy żywnościowe. Natomiast dla sklerotycznych ludzi prawie opustoszała lodówka to nie "koniec świata". Większość osób w swoich kuchniach ma produkty, z których można przyrządzić pożywne dania i smaczne przekąski. Mąka, ryż, makarony, przyprawy, warzywa i inne bonusy wystarczą do prostych przepisów.

Czy w Polsce są miejsca, które wskazane jest zwiedzić?

Author: Multifood STP
Wielkimi krokami przybliżył się do nas w największym stopniu gorący okres roku. W tym czasie bez wątpienia wielu z nas wyjedzie w różne miejsca na świecie, aby odpocząć. wprawdzie jak się okazuje, w wielu przypadkach wcale nie musimy wyjeżdżać z naszego kraju, aby znaleźć ogromnie interesujące miejsca, w których bez wątpienia miło spędzimy czas.

Dobre garnki w każdym mieszkaniu są konieczne

garnki
Author: William Allen, Image Historian
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy nam na tym żeby nasza kuchnia była kompletna trzeba nie zapominać o tym, żeby kupić do niej zestawy garnków. Wiadomo, że na początek możemy kupić jeden porządny komplet, ale najlepiej, żeby w każdym mieszkaniu znajdowały się dwa zestawy garnków. W dzisiejszych czasach nie powinno być problemu z kupowaniem garnków, wystarczy przejść się do galerii handlowej i tam możemy zakupić w przystępnej cenie komplet garnków. Jeśli posiadamy płytę indukcyjną powinniśmy wybrać dobry komplet, bo niestety zwykłe garnki nie pasują do tego typu urządzenia.