noclegi

Na południu kraju pięknie i górzyście - niezapomniane wakacje w Kotlinie Kłodzkiej

Południe naszego kraju to nie tylko pełne skał góry Tatr i mniej magnetyzujące, ale także przyciągające pasma Bieszczadów i Sudetów. Przygraniczną „inność” gwarantuje nam Kotlina Kłodzka, uzdrowiskowa perła jeśli chodzi o ten fragment Polski. I jeden z najcieplejszych rejonów kraju.

Gdzie nocować pokój w Zakopanem?

Tatry, Chochołowska
Author: czajoslaw
Source: www.sxc.hu
Ostatnimi czasy Karkonosze stały się niesłychanie lubiane pośród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z przyjemnością odwiedzanew sezonie letnim, kiedy temperatura jest stosowna do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimową porą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez miłośników białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy słonecznym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to znakomita oferta na krótki wypad. Polecam ci, żebyś już dziś zaklepał sobie porządne noclegi w Karpaczu.

Spokojny urlop nad morzem - Gąski

Morze Bałtyk, mewa
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
Gąski to wieś turystyczna położona na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Jest zaliczana do najbardziej spokojnych polskich kurortów nadmorskich, zatem wybierając to miejsce na wypoczynek nad nad morzem Bałtyckim można liczyć na odpoczynek w ustronnej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to dodatkowy plus dla urlopowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach z większą ilością lokali i dyskotek.

góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jastrzębia Góra jest fragmentem miasta Władysławo, mieszczącego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najpopularniejszych miejsc, wybieranych przez polskich wczasowiczów na wakacje nad morzem Bałtyckim. Symbolem Jastrzębiej Góry jest fantastyczny klif, który osiąga wysokość do 33 m n.p.m. U jego podnóża znajduje się szalenie urozmaicona plaża - od wschodu skalista i piaszczysta od zachodu. Do najbardziej słynnych bieszczadzkich połonin należą Połonina Wetlińska z niezwykłym schroniskiem Chatką Puchatka oraz sąsiadująca z nią Połonina Caryńska.