wakacje

W dalszym ciągu nie posiadasz planów na wakacje? Już w tym momencie poszukaj noclegów w Stegnie, żeby spędzić najlepsze wczasy!

Morze Bałtyckie
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Czas wakacji przybliża się wielkimi krokami, sporo dorosłych ma już zaplanowane terminy urlopów, pociechy natomiast nie mogą doczekać się końca czerwca, aby mieć upragnione dwa miesiące wolnego. Dobrze jest już teraz pomyśleć o tym, w którym miejscu przeżyć tegoroczne wakacje i jak najszybciej zabukować pokoje noclegowe.

Gdzie nocować pokój w Zakopanem?

Tatry, Chochołowska
Author: czajoslaw
Source: www.sxc.hu
Ostatnimi czasy Karkonosze stały się niesłychanie lubiane pośród naszych wschodnich sąsiadów. Góry są z przyjemnością odwiedzanew sezonie letnim, kiedy temperatura jest stosowna do długich, wyżynnych wycieczek – marszy do Karpacza i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimową porą za to Szklarska Poręba jest odwiedzana przez miłośników białego szaleństwa z całej Polski i z zagranicy. A co z okresem pomiędzy słonecznym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Tatry jesienią to znakomita oferta na krótki wypad. Polecam ci, żebyś już dziś zaklepał sobie porządne noclegi w Karpaczu.

Wybrzeże Słowińskie – jedno z najlepszych miejsc w kraju na podróż

morze
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
W Polsce z pewnością można znaleźć sporo świetnych miejsc na spędzenie weekendu lub wakacji. Niemało osób nie bez przyczyny uwielbia atrakcje, jakie zapewniają czarujące okolice Bałtyku – można tam, w zależności od poszczególnych upodobań, leżeć na plaży, opalać się, jeść morskie specjały albo wypocząć w sposób aktywny – poprzez zajmowanie się sportem. Wtedy wybranie Łeby to zdecydowanie świetne rozwiązanie – to nieduże, ale korzystnie położone miasto proponuje wiele interesujących atrakcji turystycznych.

W jaki sposób najodpowiedniej spakować się na obóz harcerski

Gitara
Author: Natasia Causse
Source: http://www.flickr.com
Harcerstwo to ruch ludzi, którzy działają ze sobą w służbie pewnym ideom. Dzięki uczestniczeniu w harcerstwie młodzież zyskuje naprawdę dużo. Głównie zyskują nowych przyjaciół i umieją się zintegrować. Harcerstwo uczy pomagania innym ludziom, bycia odpowiedzialnym i pozbywania się lęków. Każdy podopieczny jest odpowiedzialny, dodatkowo naprawdę punktualny. W czasie obozów zapoznaje się z przyrodą i obcuje z nią. Harcerstwo to również doskonała przygoda i wspomnienia, które zostaną na bardzo długi czas.

Uroki urlopu nad Morzem Bałtyckim w okresie wakacyjnym

morze
Author: Federica Di Fiore
Source: http://www.flickr.com
Urlop - każdy czeka na to wydarzenie z utęsknieniem. Bardzo mało obowiązków, całkowity relaks, odstresowanie i przede wszystkim wyczekiwany odpoczynek. Wylegiwanie się na plaży, kąpiele w morzu czy ogniska trwające do późnej nocy - to idealny sposób na wakacje.

Pomysł na przeżycie wakacji w górach, czyli hotele w Szklarskiej Porębie.

Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie świetnego weekendu dla bliskich. Szukasz w Internecie doskonałego planu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie świetny koncepcje jakim jest wycieczka do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z cudownych zakątków naszego kraju.

Pages