Sony

Konsoli nie można po nabyciu ulepszać, dokupując świeższe podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona zamkniętą całość, do której da się podłączyć jedynie części zewnętrzne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i ekran. Świetnym przedsięwzięciem będzie zakupienie jedynie popularnych gier,sprawdzonych przez ogrom użytkowników. Takie gry pozwolą nie nudzić się przez ogromną ilość czasu, a również zaangażować się w niezwykłą fabułę. W sprzedaży aktualnie znaleźć można kilka wartych uwagi maszyn.

lego
Author: David J
Source: http://www.flickr.com
Firma Sony w tym roku zamierza wypuścić na rynek następną generację swojej najbardziej znanej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już odsłona tego urządzenia wywołała ciekawość w środowisku graczy we wszystkich krajach. Dokładna data ukazania się nie jest obecnie znana, nie wiadomo również na ulepszenie jakich technologii teraz postawił gigant przemysłu elektronicznego. Producent nie pomija jednak posiadaczy starej konsoli, wydając nowe gry na ps3.

Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight
Author: Philips
Source: Philips
Pragnąc wybrać dzisiaj jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką stanowić mogą z pewnością najnowocześniejsze gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowatorskie rozwiązania. Cenione na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, aby wciąż imponować graczom i swoim wiernym fanom. Ciągłe zaskakiwanie wielofunkcyjnością, niespotykaną grafiką oraz dostępnymi możliwościami to dla fanów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 zauważona została już przez wielu. Gry towarzyszyły komputerom, od chwil, kiedy te były w stanie pokazać na ekranie nieco więcej, niż jedynie tekst (tak jak w systemach UNIX). Pojawiły się pionierskie nazwy, przykładowo Bomberman, Pacman czy pozostałe legendy, ale okazało się, że zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę wciąż wzrasta, a nie każdy chce, czy może zdobyć komputer.

Zapewne duża część z was, drodzy czytelnicy, cieszy się, mogąc być właścicielami ładnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest przypuszczalnie niezaprzeczalne, jednym z konkurentów jest obecnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie celować w zupełnie inną grupę adresatów niżeli gry na PS3. Użytkownicy konsoli oraz najwięksi fani gier odkryli już pewien czas temu, czym wyróżnia się konsola WiiU (super oferta: tu). Niemające konkurencji urządzenie do grania sprawia, że klienci nie przestają być zaskoczeni znakomitymi funkcjami.