czas

Portal muzyczny może być wspaniałym miejscem w sieci , gdzie można "wrócić" do lat 70.

muzyka
Author: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Source: http://www.flickr.com
Każdy z Polaków się przyzna, że lata siedemdziesiąte były dla nas jednym z najwspanialszych okresów. Przecież to w tym czasie kardynał Karol Wojtyła został Papieżem. Za swojego życia był to prawdziwy Kapłan z powołaniem, który w późniejszych latach odmienił świat. To w tym okresie Polska zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach świata w piłce nożnej. To w latach 70-tych na sportową emeryturę poszedł najlepszy bokser świata - Muhammad Ali (kochany przez wielu Polaków), aby potem powrócić na tylko dwie walki.

Wyszukaj rozrywkę dla siebie, żeby świetnie zaplanować czas spędzany z rodziną

rodzina
Author: Future PR
Source: Future PR
Czas spędzony z najbliższymi bywa bardzo ważny, to wtenczas wypracowuje się najlepsze relacje. Rodzinna zabawa to sposób na wspaniałe spędzanie czasu, dlatego należy wyszukać fajne ewentualności. W sytuacji, jeśli chce się przyjemnie spędzić czas i świetnie się bawić, optymalne będą gry karciane oraz planszowe. Pomyślnie dla graczy teraz na rynku ich nie brakuje i można zakupić interesujące tytuły.

O jakich formalnościach weselnych należy pomyśleć bardzo wcześnie?

plaża
Author: blastpaintrestore
Source: http://www.flickr.com
Osoby, jakie miały okazję organizować swój dzień zaślubin zdają sobie sprawę z tego, jak wiele wymaga to pracy. Gdy młoda para decyduje się na ogromną imprezę ze sporą ilością ludzi i różnymi weselnymi niespodziankami, to musi zadbać o całą masę spraw.

Militaria przez internet – akcesoria do samoobrony

przekrój - muzyka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach nietrudno o atak w najmniej spodziewanym momencie. Tyczy się to przede wszystkim mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet w bezpiecznych miejscach można spodziewać się napastników. Jak się zabezpieczać?

Pages