Xbox

Gry komputerowe
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Dwie najbardziej przełomowe konsole do gier zostały stworzone już prawie dekadę temu. Pierwszy Xbox 360 został wyprodukowany osiem lat temu, konkurencyjny produkt firmy sony – PlayStation 3 miał swoją premierę rok później. Pomimo różnic w technologii na korzyść PlayStation oba urządzenia mają wielu zagorzałych zwolenników. W tym roku obydwie firmy wypuściły na rynek kolejną generację konsol – PlayStation 4 i Xbox One. Battlefield Hardline, czyli bijatyka na styku zasad i bezprawia, łączy w sobie bystrą akcję sposobu wieloosobowego z angażującą emocjonalnie fabułą w kierunku nowoczesnych seriali przestępczych.

joystick
Source: http://www.morguefile.com/
Dość powszechnie wiadomo o tym, że szeroko rozumiana rozrywka jest bardzo ważnym elementem całej branży komputerowej, i to praktycznie od pierwszych chwil jej istnienia. Nie ma w tym jednak niczego szczególnie dziwnego, ponieważ komputery oferują nam w takich kwestiach faktycznie mnóstwo niezwykłych możliwości, zatem każdy z nas może z nimi naprawdę mile spędzać swój wolny czas. Z drugiej jednak strony należy wspomnieć o tym, że w chwili obecnej mamy spore możliwości w kwestii samego tylko wyboru odpowiedniego dla siebie urządzenia do grania. Z jednej strony bardzo popularne wciąż są standardowe komputery osobiste, które obecnie są przede wszystkim tak zaawansowane, że bez przeszkód będziemy mogli za ich pomocą cieszyć się nawet najbardziej wymagającymi tytułami. Z drugiej jednak strony warto wiedzieć o tym, jak wiele możliwości mają do zaoferowania współczesne konsole takie jak ps3 – w wielu względach nadal są one dość niedoceniane.

dzieci grają na konsoli xbox
Author: The Bakken Museum
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chciałbyś w takim razie kupić przykładowo ps3, lecz nie posiadasz za wielu pieniędzy, to tak naprawdę musisz mieć na uwadze, iż spokojnie zakupisz ją za mniejsze pieniądze! Obecnie wielu ludzi myśli zwłaszcza nad tym, co może być korzystniejszym rozwiązaniem: zakup zwyczajnego komputera osobistego czy też konsoli do gier, takiej jak xbox 360? Przy obu tych rzeczach możemy spodziewać się zarówno wad jak i zalet, zatem na pewno warto poświęcić na to trochę czasu i faktycznie dokładnie to przemyśleć. Równocześnie jednak istnieje sporo powodów, dla których konsole mimo wszystko mają tutaj pewną przewagę. Tak naprawdę na spokojnie będziesz miał okazję grać! Odnośnie tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Chociaż powinieneś nieco się porozglądać, znaleźć taką konsolę, która jest OK, pod wszystkimi względami.

lego
Author: David J
Source: http://www.flickr.com
Firma Sony w tym roku zamierza wypuścić na rynek następną generację swojej najbardziej znanej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już odsłona tego urządzenia wywołała ciekawość w środowisku graczy we wszystkich krajach. Dokładna data ukazania się nie jest obecnie znana, nie wiadomo również na ulepszenie jakich technologii teraz postawił gigant przemysłu elektronicznego. Producent nie pomija jednak posiadaczy starej konsoli, wydając nowe gry na ps3.

Author: Jeff Karpala
Pierwsze prototypy spawarek - co może być zaskakujące - wynaleziono jakieś 100 lat temu. Metodę nazwaną MIG/MAG, stworzył polski inż. Stanisław Olszewski w 1885 r., pochowany na Warszawskich Powązkach. Kupując telewizor powinno się wziąć pod uwagę parę spraw. Powinno się pomyśleć gdzie będzie się znajdował, czy potrzebny jest duży, czy niewielki, kto i jak często będzie z niego korzystał i w jakich zamiarach.

Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight
Author: Philips
Source: Philips
Pragnąc wybrać dzisiaj jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką stanowić mogą z pewnością najnowocześniejsze gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowatorskie rozwiązania. Cenione na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, aby wciąż imponować graczom i swoim wiernym fanom. Ciągłe zaskakiwanie wielofunkcyjnością, niespotykaną grafiką oraz dostępnymi możliwościami to dla fanów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 zauważona została już przez wielu. Gry towarzyszyły komputerom, od chwil, kiedy te były w stanie pokazać na ekranie nieco więcej, niż jedynie tekst (tak jak w systemach UNIX). Pojawiły się pionierskie nazwy, przykładowo Bomberman, Pacman czy pozostałe legendy, ale okazało się, że zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę wciąż wzrasta, a nie każdy chce, czy może zdobyć komputer.

gry
Source: http://www.morguefile.com/
Rzeczywistość jest taka, że nierzadko chcielibyśmy po prostu przenieść się w inny świat! Nareszcie mamy okazję przynajmniej na moment zapomnieć o wszystkich problemach jakie nas z całą pewnością trapią. Praktycznie każdego dnia dopadają nas przeróżne troski, zatem przeniesienie się w magiczny świat gierek konsolowych to bez wątpienia coś OK. Fantastycznym przykładem na to, że gry na konsole dostarczają wspaniałej rozrywki, są takie gry jak FIFA (recenzję fifa 14 zobaczysz tu), Assassins Creed, Battlefield w wersji na ps3 oraz sporo innych gier, jakie są na niezwykle wysokim poziomie pod względem grafiki gry, ale także pod względem jakości technicznej, która pozwala tak naprawdę w pełni kontrolować wirtualne postacie, jaki gracz steruje. Są to gry, które dostępne są w dużo bardziej dogodnych cenach, co też w istotnej mierze wpływa na to, że niesamowicie dużo osób chętnie nabywa tego rodzaju gry i konsole, niż korzysta z gier komputerowych.