radio

radio
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
W TV niezwykle popularnymi ostatnimi czasy programami są takie, które promują rozmaite talenta, w tym talenta muzyczne. Zdobycie nawet pierwszego miejsca nie zapewnia sukcesu, jest dopiero furtką do sukcesu. Świeżo upieczony artysta potrzebować będzie agenta, który będzie dbać o sprawy formalne. Zdejmie z głowy problemy związane z reklamą.

Studio nagrań
Author: www.ruffrootcreative.com
Source: http://www.flickr.com
Chcąc nagrać sesję zespołu w studiu warto dobrze obadać szczegóły współpracy studiów nagrań z okolicy. W zależności od tego, czy jesteśmy zespołem młodzieżowym, który dopiero zaczyna swoją przygodę na rynku muzycznym, czy też jesteśmy zespołem, który odniósł pierwszy sukces, powinniśmy wybrać stosowne dla siebie studio. Porządne studio nagrań musi posiadać dużą ilość profesjonalnego sprzętu. Musimy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj udostępnianych instrumentów.

Author: RossinaBossioB
Jazz to taki typ muzyki, który w dzisiejszych czasach jest nieco w odwrocie. Oczywiście i niegdyś wcale nie było tak, że wszyscy uwielbiali jazz, lecz niewątpliwie amerykański albo polish jazz były popularniejsze. No cóż, można tak naprawdę powiedzieć, iż jazz ma wielką konkurencję.