Spotkania

Niebanalne patenty na zabawę kawalerską. Nowy okres ślubny startuje już wkrótce!

mężczyzna w koszuli
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Jeden sezon ślubny za nami, ale drugi już w blokach startowych. Coraz to bardziej oczywiste jest aranżowanie przed tym ważnym wydarzeniem Spotkania z przyjaciółmi, na którym odprawiamy w dal stan panieński lub kawalerstwo.

Author: Vivarto
Muzyka bezsprzecznie jest niezmiernie szerokim pojęciem i obejmuje wiele rzeczy. Śmiało można rzec, iż muzyka towarzyszy ludziom od początku istnienia, gdyż możemy ją podsłuchać wszędzie - w otaczającej nas naturze, w dźwiękach natury i nawet w dźwiękach miasta, w którym żyjemy. Bez muzyki świat na pewno były smutny i przygnębiający. Muzyka ma na człowieka potężny wpływ. Potrafi perfekcyjnie oddziaływać na nasze uczucia, myśli i intencje, potrafi bawić, a także nakłaniać do refleksji, wpływa na poprawę naszego nastroju czy też wprowadza nas w głęboką zadumę. Muzyka może przysporzyć nam siły i ochoty do działania, a także wprost przeciwnie - zdoła nas przytłoczyć i zasmucić.

Grupa osób grających w planszówkę
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe są dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu z paru powodów: wspierają naukę, rozszerzają wyobraźnię, słownictwo, refleks, inwencję twórczą, uczą zdrowej konkurencji, a nade wszystko są niesamowitą rozrywką. Ich oczywistym atutem jest to, że można wziąć je ze sobą na weekendowy wyjazd czy na wczasy, ponieważ są bardzo poręczne. To z pewnością świetna opcja i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych. Ta gra bitewna bazuje na skutecznym kierowaniu armią podczas konfliktu zbrojnego realizując różne scenariusze. Gra jest tak znana, że aktualnie możliwa do zakupu jest już jej 8.