Wydarzenia kulturalne w Twoim mieście

Gry typowo przeglądarkowe - czyli, jak za darmo "wdrożyć się" w świat gier?

gry przegladarkowe
Uwielbiasz gry, lecz nie chcesz za nie płacić? Marzy Ci się wspólne granie nie z systemem komputera, tylko innymi ludźmi, bardzo często nie jedynie pochodzącymi z obszarów Polski, ale i całego świata? Jeśli tak jest, przeczytaj nasz artykuł, a z pewnością dowiesz się, w jaki sposób wypełnić własne marzenia!

Urzeczywistnienie dziecięcych wyobrażeń w dorosłym życiu.

Nowy Walkman®: muzyka na trzy sposoby
Author: Sony
Source: Sony
Zagadnienie, jak różne są wyobrażenia od stanu rzeczywistego, godne jest poświęcenia mu kilku sporych tomów. Znacie to, zajmujecie się czymś przez jakiś czas, konkretny projekt, który ma być naprawdę świetnie, wyobrażacie sobie jaki da efekt, jak niesamowicie przypadnie on do gustu wszystkim zainteresowanym. W końcu nadchodzi moment, kiedy to dzieło ma zostać przedstawione światu, ty czekasz na reakcję publiki i... nic wielkiego, a raczej klapa. Rzeczywistość kolejny raz zwyciężyła.

Polscy magicy wewnątrz sieci - w jaki sposób ich szukać oraz kogo wybrać?

pokaz magii
Author: Moose.pl
Source: www.moose.pl
Pokazy magii, czy też pokazy iluzji nie tylko w Polsce to wspaniałe widowisko, które to skupia przy sobie wielkie rzesza ludzi, zarówno tych najmłodszych jak również ich rodziców, czy zwyczajnych ludzi, którzy pragną odczuć "coś innego".

Niekiedy spory przypływ gotówki może zaskoczyć nas bez uprzedzenia - możemy przykładowo znaleźć na strychu stary klaser dziadka

pomoc
Author: Lipton Ice Tea
Życie jest pełne dziwnych zbiegów okoliczności. Z reguły się ich nie spodziewamy. Mamy możliwość znaleźć lub dostać w spadku dużą kolekcję starych banknotów.

Które gry na komputer są obecnie popularne? Sprawdź to z nami!

gry komputerowe
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com
Witamy ponownie w naszym cyklu tekstów na temat sposobów spędzenia wolnego czasu przez nastolatków. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy gry komputerowe. Co obecnie jest najbardziej modne? Co trzeba mieć w swojej kolekcji, a co można sobie odpuścić? Teraz gry na komputer bynajmniej nie są tanie, dlatego tym bardziej zdecydowanie przed zakupem warto przeprowadzić rozeznanie.

Pages