okres

Jak w obecnych dniach mogłaby prezentować się okładka na płytę?

okładka na płytę
Author: Eugene Romanenko
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonujemy w czasach, gdy wszystko jest wykonalne. W znacznej mierze zawdzięczamy to temu, iż posiadamy prosty dostęp do globalnej Sieci. I akurat dlatego jesteśmy w stanie zrobić sobie wydruk zDJęcia wyspy, na jakiej nigdy nie byliśmy oraz znamy ją wyłącznie ze słyszenia.

Co muszą przynosić gry komputerowe i co możemy uzyskać grając w nie?

civic tuning
Source: foter.com
Tablety oraz laptopy to naturalnie symbole naszych czasów. Tego typu sprzęty mogą służyć tak do pracy jak i rozrywki. A jak wiadomo, rozrywka w postaci np. gier komputerowych jest przyjemna dla wszystkich użytkowników tego typu sprzętów.

Portal muzyczny może być wspaniałym miejscem w sieci , gdzie można "wrócić" do lat 70.

muzyka
Author: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Source: http://www.flickr.com
Każdy z Polaków się przyzna, że lata 70-te były dla nas jednym z najlepszych okresów. Bo przecież to w tym czasie kardynał Karol Wojtyła został Papieżem. Podczas swego życia był to wspaniały Kapłan z powołaniem, który w późniejszych latach zmienił świat. To w tym okresie Polska zajęła 3 miejsce w rozgrywkach mistrzostw świata w piłce nożnej. I to w latach 70-tych na sportową emeryturę poszedł najznakomitszy bokser świata - Muhammad Ali (wielbiony przez wielu Polaków), by potem powrócić na jeszcze 2 walki.