Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).

Zbuduj własny zamek i rządź swym królestwem albo wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.
W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (kliknij tu) przeniesie cię do Imperium antycznego. Odważ się jako gladiator zaistnieć w antycznym amfiteatrze Flawiuszow. Tam oczekują cię realni nieprzyjaciele, na których koncentruje cała
zobacz
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
twoja czujność.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, więc nie będziesz żałować!

Odkryj twoją dzielność i pokaż w trakcie walki, co umiesz. W tej rywalizacji zademonstrujesz innym współgraczom na scenie swoją fachowość w pojedynku. Odnotuj czy uda ci się zejść ze sceny zwyciężonym. Głównym zamierzeniem w grze jest wyjść triumfalnie z każdej walki.

Uzbrój swojego zuchwałego wojownika i udaj się wraz z nim na miejsce walki. Na forum odbywasz trzymającą w napięciu konkurencję z przeciwnikiem Odpowiadasz za uzbrojenie swojego śmiałka. Korzystasz do tego różnorodnych antycznych przedmiotów. W grze akcji odnajdujesz dalekie zakamarki Europy. Na większych poziomach czekają na ciebie kolejne zadania i walki.Gra przeglądarkowa pozwoli ci być zarządcą ogrodu zoologicznego, w którym przebywają różnorodne zwierzaki świata oraz odmiany zagrożone. Opracuj rozwój zoo i dokonuj głównych dla jego istnienia inwestycji, by przyciągnąć masy zauroczonych odwiedzających.

Zadaniem rywalizacji jest dążenie do rozwoju zoo, zapewnienie mu stałego grona oglądających, którzy będą mogli odwiedzać najbardziej oczekiwane rodzaje zwierząt ze wszystkich kontynentów. Gra przeglądarkowa umożliwi ci zbudowanie zamku, w którym staniesz się królem. Dostaniesz się do średniowiecznego świata.Stworzysz fortecę założysz swoją osadę i zaludnisz pola. Będziesz zobligowany zawierać pakty, formułować wojska i troszczyć się o ich wyposażenie. Zbierzesz olbrzymią broń i pójdziesz do walki. Zmierzasz do ekspancji terytorialnej nad średniowiecznym światem.