Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).

Coś idealna dla pasjonatów rozrywki na najlepszym poziomie

Dla osób kochających gry skrót BF4 nie jest tajemnicą. Jednak dla tych ludzi, którzy gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie niemożliwy do odgadnięcia. A battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą można odpalić na komputerze, na konsoli i stan działań monitorować na naszych smartfonach.


Komputery
Author: Southbank Centre
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy wojenne lub ogólnie filmy akcji na sto procent odnajdzie się w tej grze. To uczestniczenie w wojnie totalnej. Producenci gry postarali się zadbać o to, byśmy nie mogli się nudzić. Dlatego, nawet kolejna godzina gry okaże się tak samo fascynująca jak jej pierwsze minuty. Warto, więc przeznaczyć sobie codziennie trochę czasu na uczestniczenie w problemowych sytuacjach, jakie stawia przed nami rozbudowany system walki w BF4. Ciągle zmieniające się otoczenie, warunki, które we wcześniejszych edycjach gry nie miały mogły się wydarzyć, to wszystko prowadzi do tego, że chciałoby się grać bez żadnych przerw. Możliwość gry online pozwala nam uczestniczyć w rozgrywce razem z ponad 60 innymi uczestnikami. Siedem trybów i dziesięć ogromnych map, to świat, z którego trudno będzie wyjść naszemu bohaterowi, którego chcemy przeprowadzić przez meandry gry, w całości. Oczywiście odezwą się przeciwnicy, którzy stwierdzą, że gra jest nader brutalna. Jednak powiedzieć tak mogą, tylko te osoby, które nie rozumieją jak istotny jest w tej grze aspekt odpowiedniej strategii.

Informatyzacja miast nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic
Dwa pady do konsoli
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com


Wszyscy chcieli móc zajrzeć za drzwi pokoju, do którego wejście posiadają tylko akredytowane osoby. Każdy z nas posiada żyłkę szpiega, który chciałby wiedzieć, co dzieje się w jego mieście. Jeśli dodamy do tego informatyczne zapędy, to powstanie nam recepta na głównego bohatera gry. Gra watch dogs to świetna rozrywka, która serwuje nam za bohatera – hakera, dawnego przestępcę, który przez swoje zdolności informatyczne może podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i sporo w nim namieszać.

Czy taka notka namówiła Cię do poszukania podobnych? Jeśli tak, to kliknij ten link i oprócz tego przeczytaj także wypowiedzi na temat (https://www.digital-motion.pl/)!

Ta gra nie opiera się jedynie na tym, że główny bohater siedzi i przeczesuje niedostępne dla zwykłej osoby bazy danych, mamy też możliwość walki z różnymi wrogami.

A Aiden Pearce – bo tak nazywa się główna postać, w grze może używać broni palnej i walczyć wręcz. Gra wciąga i sprawia, że zaczynamy się zastanawiać czy cała ta informatyzacja nie jest jedynie machiną do kontrolowania naszego życia. Jednak jedna rzecz jest pewne gra watch dogs przejmie nasze losy na wiele długich godzin. Granie w tego rodzaju grę to nie tylko relaks, ale również ćwiczenie naszego umysłu. Jeżeli, więc jeszcze nie dane nam było mieć do czynienia z grami różnego typu, to dobrze zacząć od tej gry. Na początku może być trudno odnaleźć się w świecie gry, ale po dłuższej chwili na sto procent poczujemy, że ta gra jest dla nas. Zresztą jeśli nie przemawia do nas jedynie bieganie z bronią i walka, to warto zainwestować w watch dogs. To gra dla osób, które mają głowę na karku i umiejętność wynajdywania innowacyjnych rozwiązań.
Tags: