Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).

Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Jeszcze kilkanaście lat temu praktycznie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, zaś karą było dla nich na rozkaz rodziców zamknięcie w pokoju. Teraz przesiadywanie w pokoju nie jest karą, a wielką zabawą.


Bo właściwie wszystkie dzieci zamieniły podwórko na komputer.
battlefield bad company 2 vietnam
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com


Standardowym wyposażeniem statystycznego nastolatka jest dziś playstation, na którym grają już nie tylko młodzież, ale także ich rodzice. Świat gier zdominował również polskie podwórko, które prawie wyludniło się. Praktycznie wszyscy przenieśli się do sieci, gdzie zespołowo lub przeciw sobie grają, wyścigają się, zbierają artefakty i kolejne punkty, które mogą wymienić na kolejne postacie o unikalnych funkcjonalnościach - battlefield bad company 2 Vietnam.


Rodzina aktywna jesienią
Author: Future PR
Source: Future PR


Najbardziej lubianą grą komputerową, skierowaną głównie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z typu strzelanek, która rozgrywa się w okresie wojny w Wietnamie. Każdy gracz ma do wyboru duże ilości broni, pojazdów i map, w których może walczyć z nowymi wrogami. Pełno wojen, krwi jak również strachu może dostarczyć również popularny bioshock. Natomiast dla fascynatów wyścigów samochodowych powstał burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. I na koniec, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To znakomita propozycja na rodzinne, deszczowe popołudnia oraz mroźne weekendy - oferta do pobrania.


Rynek gier komputerowych zdobywa coraz więcej zwolenników na całym świecie.


Producenci gier komputerowych silnie konkurują ze sobą w pomysłach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne.

Poznaj więcej szczegółów (http://www.dariadzikiewiczartfoto.pl/sesja-studyjna-wroclaw/) - one mogą rzucić całkowicie nowe światło na rozważaną w umieszczonym tu artykule. Po prostu kliknij ten odnośnik.

Ważne tylko, żeby rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, żeby się w nim całkowicie nie zatracili.