Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).

Jak zaplanować czas wolny? Jakiego typu zajęcia są najbardziej właściwe, by umilić takie chwile?

Każdy z nas czasami potrzebuje odskoczni od codziennych trosk, czegoś odmiennego niż te same obowiązki. Istnieje bardzo dużo możliwości, aby właśnie w jakiś sposób sobie to odreagować, a jedną z bardziej odpowiednich jest wybranie jakiejś gry, jaka umili nam wolny czas.


Które jednak wybrać gry, jakie będą najlepsze? Wybór jest naprawdę spory, ale na pewno najlepiej wspomnieć o dwóch bardzo interesujących, wyjątkowych grach.


wysokie napięcie gra
Author: Frank Kovalchek
Source: http://www.flickr.com


Jedną z nich jest kawerna gra jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Już od wielu lat okupuje wysokie miejsca w licznych rankingach i z pewnością nikogo to nie dziwi. Jest to gra najbardziej dopasowana dla zwolenników gier ekonomicznych, ale i mechaniki worker-placement.
W tej grze jesteśmy głową rodziny, krasnoludem, który mieszka w górach. Rozpoczynamy przygodę, w trakcie której każdy z naszej rodziny będzie kolejnym pionem, który wykonywać będzie następne akcje. Podobnie na uwagę zasługuję inna pozycja, taka jak wysokie napięcie gra bardzo ciekawa i ceniona przez wiele osób. W czasie tej gry licytujemy elektrownie, jak atomowe oraz wiatrowe, jakie w dalszej kolejności wykorzystujemy do podpięcia miasta do swojej energetycznej sieci.


Pewne rodzaje elektrowni wymagają dosyć specyficznych surowców, jak węgiel czy uran, zaś ich cena oraz dostępność dosyć pokaźnie zmienia się na rynku. W tej grze więc należy liczyć na zmysł strategiczny, który przydaje się też w prawdziwym życiu.


Uzupełnieniem gier są pewne dodatki, takie jak koszulki na karty, dzięki temu są one zawsze w dobrym stanie. Warto kupować gry już z tymi dodatkami, dzięki czemu uda nam się zachować ich dobry stan przez długi czas.