Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).

Granie wciąga, lecz czy każdego?

Żyjemy w czasach, kiedy do internetu dostęp ma praktycznie większość z nas. Dzięki temu żyje się nam wszystkim na pewno łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Z pewnością poza używaniem sieci do opłacania rachunków, umawiania się na potkania czy planowania wycieczek, skupiamy się w niej również i na tym, żeby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.
Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Z tej też racji coraz więcej z nas sięga po gry.

Pamiętaj, że możesz znaleźć informacje na opisywany wątek, więc kliknij w link oraz przeczytaj tu wiadomości, które będą Ci potrzebne.

No i świat gier wciąga, gdyż nie ulega wątpliwości – co przyznają wszyscy - że kiedy raz się spróbuje, to nie sposób przestać grać. Tego typu forma rozrywki odpręża, poprawia koncentrację i sprawia, że przenosimy się w inny wymiar bez wychodzenia z domu. Skoro więc w sprzedaży pojawiły się takie nowinki jak angry birds stella pop, czy tak samo rozchwytywane call of duty: black ops iii, to czy powinniśmy liczyć na to, że będą one już tylko powielaniem starych schematów czy czymś zupełnie nowym i zaskakującym?Testerzy gier przyznają, że wiele jest takich produkcji, jakie nie gwarantują niczego nowego, prócz grafiki. Prawda jest jednak taka, że ci najbardziej rozpoznawani producenci wiedzą, że by gracz chciał poświęcić swój czas na gry, to muszą być one po prostu interesujące, dobre i dopasowane do wymagań większości zapalonych amatorów. Jeśli nie mamy czasu, by samemu spróbować wszystkich nowości, to zdecydujmy się tylko na te, które testerzy wyraźnie polecają. Tym sposobem takie nowinki, jak angry birds stella pop, czy wspomniane call of duty: black ops iii nie przejdą nam koło nosa. Nie da się ukryć, że świat gier komputerowych to przestrzeń, w której możemy sporo odkryć, gdzie możemy się świetnie bawić i dzięki której możemy „odpłynąć” w zupełnie nieznany nam świat.


przykładowa gra na przeglądarkę
Author: Lee Green
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zatem i my sami chcemy sprawdzić, jak to jest, to bierzmy pod uwagę przede wszystkim rankingi profesjonalnych testerów gier, którzy rzetelnie je opisują sugerując nam tym samym, na co powinniśmy zważać przy wyborze danej gierki. Z pewnością nie pożałujemy, jeśli już dzisiaj przeanalizujemy, co nowego w internecie piszczy i w co warto zagrać. Dzięki temu niczego, co warte jest zagrania, nie umknie naszej uwadze!