Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).

Portal muzyczny może być wspaniałym miejscem w sieci , gdzie można "wrócić" do lat 70.

Każdy z Polaków przyzna rację, że lata 70-te były jednym z najwspanialszych okresów. Bo przecież to w tym czasie kardynał Karol Wojtyła stał się Papieżem. Za swojego życia był to prawdziwy Kapłan z powołaniem, który w późniejszych czasach odmienił świat. To owym okresie Polska zajęła 3 miejsce w mistrzostwach świata w piłce nożnej. I to w latach siedemdziesiatych na sportową emeryturę poszedł najznakomitszy bokser na Świecie - Muhammad Ali (wielbiony przez dużą ilość Polaków), by potem wrócić na tylko 2 walki.
muzyka
Author: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Source: http://www.flickr.com
W tym okresie także Polska epoka Edwarda Gierka a także czas buntu i strajku robotników był najwięcej odczuwalny. Na świecie lata 70 kojarzone są z kryzysem naftowym a także wyścigiem zbrojeniowym. Okres ten to skończenie wojny w Wietnamie i interwencja rosyjska w Afganistanie. W owym czasie powstały również walki o prawa homoseksualistów.

Gdy stwierdzisz, że umieszczone w tym tekście informacje są godne uwagi, przeczytaj ponadto szczegóły tutaj. Znajdziesz tam tak samo wartościowe dane.

Ale najgłówniejszym elementem, jaki się rozrósł w tej epoce to element muzyczny. Zobacz również:

To w 70 latach powstał rozwój muzyki disco, rocka progresywnego również hard rocka. Dlatego portal muzyczny może być wspaniałym miejscem w sieci, gdzie można "zajść" do lat 70. Chyba nie ma osoby (mówimy tutaj o starszym pokoleniu), jakiej muzyka z lat 70 nie skojarzyła by się z swoim dzieciństwem. To wtedy powstał niepowtarzalny styl muzyki a także sposób ubierania (spodnie dzwony, duże kołnierzyki kołnierzyk itd.).

Był to z pewnością jeden z dziwniejszych okresów, gdzie nowy styl był łączony z muzyką, jaka była muzyką naturalną - fauny. Dzięki muzyce ówczesnego okresu można było być oryginalnym. Natomiast niezastąpiony klimat filmów z owego okresu możemy wspominać z dużą nostalgią. A owe tytuły jak "Kojak" z grającym w nim Telly Savalas’em, "Wejście smoka" z Bruce'm Lee albo "Ojciec chrzestny" z Marlon’em Brando, są w czołówce historii kina. Podkreślmy także, iż muzyka na sprzedaż jest obecnie popularna a dobre kawałki z lat 70-tych są bardzo dobrze sprzedawane. Wejdź na stronę i sprawdź ofertę:
muzyka
Author: Chris Jobling
Source: http://www.flickr.com
Nawiązując jeszcze do muzyki, musimy powiedzieć, że rock progresywny największą popularność zdobył w pierwszej połowie lat 70-tych. Najpierw wyparty z estrad przez falę punk rocka, wrócił on pod postacią rocka neoprogresywnego – dominującym zadaniem rocka to wzniesienie muzyki na wyższy poziom artystczny. Piosenki te najbardziej zapisały się w historii muzyki rockowej, i do dziś są wykonywane a cechują się głównie wirtuozerią.