Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).

Urodziny to dla wielu ludzi jeden z najważniejszych dni w roku - należy spowodować, że będzie to niezapomniany dzień

Dzień urodzin jest wyjątkowym dniem nie tylko, gdy jesteśmy dziećmi. Również dorośli pragną fajnie spędzić ten niezwykły dla nich dzień w roku.
na 30 urodziny
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


prezent na 18 urodziny
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com


Budzimy się o brzasku i niejednokrotnie z uśmiechem na ustach myślimy, co przyniesie nam ta magiczna dla nas strona z kalendarza - ile powinszowań, ile upominków, ile pozdrowień.


Mówi się, że najważniejszy w życiu jest prezent na 18 urodziny. Rozumie się, że solenizant ma nadzieję nierzadko na upominki niczym z Amerykańskich seriali czyli auta, ale w Polsce przyjęły się odrobinę inne zwyczaje -ciąg dalszy.

Czy ten wątek Cię zainteresował? Zobacz też na pomocne teksty (https://ilustris.pl/kartki-dla-niej,2,8445) posiadające równie istotne informacje, które niewątpliwie kompletnie Cię pochłoną.

Najciekawszymi prezentami od kolegów i przyjaciół, są upominki śmieszne - inaczej nazywane z jajem. Często nie są to drogie podarki, gdyż kupują je nastolatki jeszcze uczące się, ale bardziej chodzi o chęć niż o sprawy finansowe. Jeśli ktoś z naszych przyjaciół świętuje już któreś z kolei urodziny i zastanawiamy się, co sprezentować jej lub jemu na 30 urodziny, to należy pomyśleć o tym, jaki temperament ma ta osoba - . Jeżeli jest podróżnikiem zapewne rozpromieni się na widok fotoalbumu albo ogromnej mapy wszystkich kontynentów na ścianę. Każdy mężczyzna uraduje się z zestawu kieliszków do whisky, a kobieta z kieliszków do szampana. Majsterkowicz zbzikuje na punkcie nowiutkich śrubokrętów.
Jeśli chcecie zrobić śmieszny upominek zawsze możecie zamówić plakat znanego magazynu z znajomym na nim - i jakimś dowcipnym artykułem mówiącym o tym, że przykładowo jest idealny lub wygląda jak milion dolarów.


Jeżeli tylko wiemy, że jubilat będzie uradowany - to znaczy, że spełniliśmy nasz cel.