Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).
gracze
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Kluczowym powodem jest możliwość integracji z innymi użytkownikami. Choć w grze wcielamy się najczęściej w inne charaktery i wybieramy pasujący nam awatar, to cenimy sobie grę z autentycznymi ludźmi, którzy przeżywają rozgrywki w identycznym stopniu, co my. Gry towarzysta, choć dzieją się w sieci, to zbliżają i pomagają w nawiązywaniu kontaktów. Czasem kilka minut wspólnej gry wystarczy, aby kogoś polubić i chcieć stworzyć z nim harmonijny duet (http://www.wcograc.pl/urban-rivals). Futuryści zadają sobie pytania – dokąd zmierzają dzisiejsze gry? Mamy gry roboty (ranking najpopularniejszych gier komputertowych polecane gry), które na dobre zaaklimatyzowały się już lata temu, zaczynając z kosmicznym Star Wars.

Symulatorów przez sieć jak i offline kosmicznych wojen pojawiło się wiele, w większości z gier zobaczymy interfejs który koncentruje się wokół zbierania zasobów, konfiguracji wahadłowca kosmicznego, zmierzenia się z głównym wrogiem. W wersjach online najczęściej konkurent „siedzi” za innym biurkiem i pilotuje własny kosmiczny pokład w otchłani internetowego „kosmosu”. Jak sama nazwa wskazuje, motywem przewodnim są w tym przypadku działania wojenne. Niekiedy odnoszą się one do prawdziwych, znanych z historii wydarzeń. Bywa, że są wzbogacone w dodatku elementami fantastycznymi.

Proponowane są też liczne gry online, jak na przykład te gry, o takiej tematyce. Czemu w takim razie gry, w których stosowane są motywy wojen, w tym także gry strzelanki (jak np. takie http://www.wcograc.pl/gry=strzelanka), są tak bardzo popularne? Zazwyczaj ze względu na fakt, że zwyczajnemu człowiekowi dostarczają adrenaliny, której czasami brakuje mu w codziennym życiu - współczesny świat jest przecież bezpieczny, naturalnie istnieją zagrożenia, jednak jest ich niewiele w porównaniu do czasów przeszłych. Ludzie szukają dlatego pewnego substytutu. Nie bez znaczenia jest też doskonała grafika takich gier i ich zajmująca fabuła, jaka zazwyczaj bardzo interesuje gracza.

Gry są „przerywnikiem rzeczywistości”, nie można się więc dziwić, że budzą tak duże zainteresowanie. Niezłym wyjściem jest w tejże sytuacji tzw. gra na przeglądarkę w którą możemy zagrać podczas przerwy albo popołudniami wypoczywając we własnym mieszkaniu. Warto przykładowo w jednej z takich gier wcielić się w rolnika hodującego warzywa, handlującego pszenicą czy dojącego krasule. To pomysł dla tych pokojowo usposobionych do życia.

Dla nich rekomenduję ogromnie modną grę - Wiejskie życie (http://wcograc.pl/wiejskie-zycie). Kiedy przyjrzymy się rozrywkowym propozycjom takim jak gry mafia (więcej tutaj: http://wcograc.pl/gry=mafia), przyznać trzeba niezwykłe zróżnicowanie teraźniejszych opcji. Wśród najbardziej polecanych opcji jest niemało testowanych wielokrotnie możliwości. Producenci gier komputerowych starają się ze wszystkich sił różnicować dawane osobom zainteresowanym opcje, by perfekcyjnie wpisywać się w ich oczekiwania. Do wyboru jest sporo sprawdzonych propozycji, natomiast decydować możemy w stu procentach zgodnie z naszymi preferencjami.

Jeśli zaś nasza frustracja jest nieco większa bądź po prostu mamy kolekcję dzieł na temat Antyku (bowiem nadzwyczaj interesują nas zamierzchłe czasy) możemy zagrać w grę osadzoną w realiach Antyku. Wcielamy się wtenczas w rolę Cezara i kierujemy zamierzchłym miastem lub w wypadku Forge of empires (zagraj), transferujemy się do feudalnej Europy, wcielamy się w księcia i zarządzamy grodem. Nie jest to jak mogłoby się wydawać łatwa gra dla nastolatków, ponieważ by rozgrywka była zadowalająca musimy posłużyć się wiedzą z obszaru ekonomii.