Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).
konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Rewelacyjnie, że w Polsce naprawdę nie ma większego kłopotu z tym by kupić nawet dosyć mało popularne gry konsolowe. Np. miłośnik gry na konsoli xbox bez wątpienia nie może zakładać, iż powiedzmy w Stanach Zjednoczonych miałby dużo lepiej. Postępująca globalizacja powoduje, że dzisiaj posiadamy niemal nieograniczony niczym dostęp do różnego rodzaju dóbr materialnych.

Chociaż wiadomo, że czymś piekielnie znaczącym jest kwestia pieniędzy, przeciętny polski gracz ma bądź co bądź mniejszą liczbę pieniędzy, aniżeli Anglik czy Niemiec. Gra bioshock, to jedna z takiego rodzaju gier komputerowych, która ma już długi staż na rynkach gier komputerowych, a pomimo tego wciąż jest niezwykle powszechna. Gra ta nawiązuje do lat 60siątych, ale oczywiście w kwestii grafiki, jest to gra na najwyższym, nowoczesnym poziomie. W dużym stopniu gra opiera się na elementach fabuły i również horroru, gdyż gracz musi zmagać się z różnorodnymi stworami, które ukazują się na jego drodze w czasie walki o przetrwanie.

To gra ciekawa, niesamowicie rozbudowana pod względem technicznym i to niewątpliwie wpływa na jej niezwykłą powszechność. Wielu jest miłośników tej gry, co bardzo dobrze świadczy o jej poziomie i także wysiłku, jaki włożyli twórcy i wydawcy, by dostarczyć swym klientom doskonały produkt. Jeżeli pragniemy w pełni wykorzystać wszelkie najciekawsze możliwości nowoczesnej rozrywki tego typu, to do absolutnie najbardziej godnych uwagi dla nas propozycji z pewnością należy kupno dobrej konsoli. Rzeczy tego typu mogą się obecnie poszczycić niemałą popularnością, i raczej ciężko byłoby się temu dziwić, ponieważ musimy po prostu spojrzeć na wszystkie współczesne technologie jakie mogą nam one zaoferować aby szybko zdać sobie sprawę z tego, że każdy może rzeczywiście dobrze się przy nich bawić. Idealnym przykładem są tutaj rzeczy takie jak chociażby kinect (wątek o kinect na forum), które wynoszą tego typu zabawę na znacznie wyższy poziom – trzeba naturalnie znaleźć przystosowane do tego gry, ale przy dzisiejszym ich zróżnicowaniu nie sprawi nam to raczej jakichkolwiek dużych problemów.

Oczywiście, również i bardziej tradycyjne gry stoją obecnie na naprawdę wysokim poziomie, dzięki czemu zawsze będziemy mogli fantastycznie się przy nich bawić.
Niezbędne dla PS4
Author: Alan Klim
Source: http://www.flickr.com
Również niezwykle ciekawą grą, jest gta 5 (więcej gta v tutaj). Ta gra wydawana jest cyklicznie i każda następna seria cieszy się wyczekiwaniem ogromnej ilości graczy na całym świecie. W jakimś stopniu jest to gra sportowa, jaka połączona jest z przedstawieniem i używaniem nowoczesnych pojazdów motoryzacyjnych, jakie wzbudzają pośród ludzi uznanie i podziw. Wersja V, to przedstawienie ogromnych zdolności graficznych, jakimi dysponują jej producenci.

Dla gracza jest to znakomita forma rozrywki, dlatego że pojazdy są bardzo atrakcyjne, często w realnym świecie niedostępne dla zwykłego obywatela i to zdecydowanie wywołuje niezwykłe zainteresowanie wszystkich graczy i chęć korzystania z GTA. Rzecz jasna grafika takiej gry stoi na niezwykle wysokim poziomie, stąd też wszystko przedstawia się realistycznie, a kierowanie pojazdami jest w tej wersji bardzo zbliżone do prawdziwych zachowań kierowcy w czasie jazdy. Wszystkie gry producenta GTA są wysokiej jakości, a wersja V ma miliony fanów, jacy regularnie korzystają z tej gry, czy to w wersji wirtualnej, czyli przez rywalizację online, czy także poprzez rywalizację z komputerem.