Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).
maska
Author: Ben Fredericson
Source: http://www.flickr.com
Jan Dziaczkowski przez bardzo wielu miłośników sztuki uznawany był za jednego z tych młodych artystów w Polsce, w którym tkwił olbrzymi potencjał, który został niewykorzystany tragiczną śmierć, która miała miejsce w rejonie Tatr wrześniem 2011. Jan Dziaczkowski zajmował się robieniem fotografii, ilustracją oraz kolarzem. W 2007 został absolwentem warszawskiej ASP na wydziale malarstwa. Podczas swej krótkiej kariery nawiązał współpracę z Fundacją Sztuk Wizualnych ZAPF i S-ka w Krakowie a także udzielał się jeszcze w bardzo wielu innych projektach.

Kredki do rysowania
Source: http://www.sxc.hu/
Jan Dziaczkowski nie był jedynie ulubieńcem polskich koneserów sztuki. Jego talentem artystyczny był uznany również na świecie. Świadczy o tym fakt, że jego dzieła wielokrotnie były wystawiane na wielu cenionych wystawach rozsianych po całym świecie. Osoby takie jak między innymi Przemek Dzienis rozpoznawane są zwłaszcza w określonych kręgach.

Fotografia jest jedną z najbardziej prężnie rozwijających się gałęzi sztuki aktualnie, a artysta ten jest jednym z najbardziej cenionych twórców obecnego pokolenia. Fotografia jest na dzień dzisiejszy tak ogromnie powszechna z wielu względów. Anna Ławska natomiast jest jedną z najbardziej utalentowanych twórców biżuterii, jaka pokazała się ostatnimi czasy na naszym rynku. Jej biżuteria odznacza się olbrzymimi walorami estetycznymi.

Estetyka przy tym nie oddziałuje na jakość jak również solidność projektowanych przez nią produktów. Gro kobiet chce mieć do dyspozycji dodatki wchodzące w skład jej kolekcji, gdyż Ławska wielką uwagę przykłada do unikalnego wzornictwa, które odróżnia ją od innych projektantów. Jej kolekcje opierają się przede wszystkim na detalach graficznych, które cechują się znaczną delikatnością (wszystko co musisz wiedzieć na temat sztuki na stronie blueandgreen.pl).
Sztuka malowania
Source: http://www.sxc.hu/
Wielką popularnością na świecie cieszy się polska graficzna Luiza Kwiatkowska.

Współpracuje ona od kilku lat ze popularnym pisarzem Juliuszem Erazmem Bolkiem, laureatem Nagrody Światowego Dnia Poezji, która została utworzona przez UNESCO. Luiza Kwiatkowska rozpoznawalna jest przede wszystkim z tego, iż jej graficzne wizje wyróżniają się naturalnością oraz innym, unikatowym sposobem widzenia otaczającej nas rzeczywistości. Sztuka kształtuje nasz charakter, lecz także wrażliwość na otaczający nas świat, przez to nie powinniśmy się przed nią zamykać. Kiedy nie odpowiada nam jej jedna dziedzina, to powinniśmy poszukać innych szans kontaktu z nią, tak abyśmy w końcu wyszukali to, co będzie nam pasowało i co będzie nas satysfakcjonowało. Rzeźba to jeden z tych wytworów artystycznych, na który trzeba wiele czasu oraz uwagi, przez to właśnie musimy przeznaczyć troszkę czasu na jej bliższe poznanie.