Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).
xbox
Author: Eric Holsinger
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze gierki towarzyszyły komputerom, od kiery te były w stanie ukazać na ekranie trochę więcej, niż tylko tekst (tak jak w systemach UNIX). Zjawiły się pierwsze tytuły, na przykład Bomberman, Pacman lub pozostałe legendy, ale okazało się, że chęć na tego typu zabawę ciągle wzrasta, a nie każdy chce, czy jest w stanie nabyć komputer. Z tego powodu zrodziła się całkiem nowa gałąź produktów, odmienna partia rynku gier, dedykowana wyłącznie im. Pojawiły się pierwsze konsole. Zdarza się jednak, że następna część jeszcze nie wyszła na rynek i gracz bierze się za inny zupełnie tytuł.

Dla firmy produkującej gry jest to najlepsza chwila, żeby przejąć danego klienta. Dobrze napisany scenariusz ma możliwość przyczynić się do tego, że użytkownik stanie się zżyty na nowo na kilka miesięcy, a bywa że nawet lat, z całkowicie nową grą i dołączy do grona jej stałych użytkowników.
Gry na kosnolęw Blackgames.pl
Source: Blackgames.pl
Najsłynniejsze konsole, zaczynając od tych pierwszych, to NES (japoński sprzęt, Nintendo Entertainment System), który w naszym kraju z różnych przyczyn nie był osiągalny, dlatego pojawiły się jego odpowiedniki, do teraz obecne w licznych domach: Pegasus. Te niewielkie urządzenia podłączane do ekranów telewizora, umożliwiały grę w Contrę czy początkowe części Mario Bros. Już w latach 90' pielgrzymki dzieciaków oblegały każdy sklep z grami, kartridge'ami i pierwszymi grami na CD.

xbox, xobox one, konsola do gier, konsola xbox
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
Kolejnym, bardzo istotnym medium dzięki jakiemu będzie można uzyskać tego typu informacje jest sieć internetowa. Tam także znaleźć będzie można konkretne gry. Są one dokładnie opisane, i dlatego nie będzie żadnego problemu, aby pośród rozmaitych tych gier wytypować cokolwiek idealnie dla siebie. Fani gier bez trudu będą mieć świadomość, co w największej mierze opłaca się zakupić. W sieci będą też mogli dzielić się komentarzami z pozostałymi graczami, jacy zapewne będą mieć wiele do powiedzenia w takim zagadnieniu.

Na równi ważne będzie to, żeby dzielić się swoim doświadczeniem z tymi osobami, jakie tyle co rozpoczynają tą prywatną pasję poszerzać. Na sto procent będzie to korzystne a także wielu osobom umożliwi posiadać pozytywne zdanie na temat tego, z czego mają obowiązek zrobić użytek. Z tego powodu istotne będzie respektowanie poszczególnych zasad, gdy będzie się chciało mieć pewność, iż wszystko w tym zakresie zmierza do tego, aby mieć jak najnowsze i oczywiście przetestowane gry na konsolę. Obecnie najpopularniejsze konsole to XBOX 360 (blackgames.pl/xbox-360-konsole-c-130_131.html) oraz Playstation 3 (blackgames.pl/playstation-3-c-981.html). Wyposażone w szybkie, markowe procesory, twarde dyski i połączenie z siecią.

Najpopularniejsze gry na XBOX 360 to rodzina gier Battlefield, rodzimy Wiedźmin i Assassins Creed, zaś gry na Playstation 3 to God Of War, najnowsze części gier GTA oraz najnowszy Tomb Raider. Istnieją dodatkowo nie tylko na komputer, ale także na liczne urządzenia przeznaczonych tylko do grania w nie, takich jak konsole typu PS3 oraz Kinect. Obecnie użytkownicy gier komputerowych, głównie młodzi korzystają głównie ze specjalnych konsol. W każdym sklepie z grami dostaniemy wiele różnych świetnych pozycji na tego typu urządzenia. Gry na PS3 to typowe gry przedstawione powyżej, z kolei gry na Kinecta to głównie manualne zabawy dla kilku osób, które służą głównie rozrywce.