Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).
spływ kajakowy weekend
Author: Wendy
Source: http://www.flickr.com
Fani turystyki stawiający na dynamiczny wypoczynek oraz urlop z dozą adrenaliny bez wątpienia zainteresują się propozycją firmy Kaylon, która przez cały rok organizuje niezapomniane spływy kajakowe. Wycieczka na kajaki to znakomita okazja do kontaktu z przyrodą ale również oryginalny pomysł na imprezę firmową czy wyjazd integracyjny. Wszystkich zainteresowanych takim niestandardowym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę Kaylon.pl! Często w szczególności taka młodsza część polskiego społeczeństwa mawia, że Mazury są OK, lecz dla starszych ludzi, rodzin z małymi dziećmi oraz jakichś nudziarzy. Najzupełniej zły obraz Mazur! Na przykład Giżycko, urokliwy Ełk bądź Mikołajki w trakcie wakacji tętnią życiem, a więc nawet miłośnicy nocnego życia w żadnym razie nie powinni przesadnie narzekać na znużenie, brak fantastycznych rozrywek! Bardzo istotny jest dobór sprzętu.

W sumie jest to podstawowy i zarazem najważniejszy element, jaki wpływa na komfort w czasie spływu. Kajaki są wykonywane w różnych wymiarach i również w różnych kształtach. Bywa tak, że przy pierwszym spojrzeniu nie zauważa się sporych różnic, jednak płynąc jest możliwość poczuć faktycznie ogromną różnicę na korzyść lub w sytuacji nieodpowiedniego dobrania kajaku na minus.
Bory Tucholskie
Author: Szymon Nitka
Source: www.flickr.com
W tym wypadku warto konsultować się z fachowcami, którzy najlepiej wiedzą w jaki sposób dopasować kajak do budowy ciała każdej osoby i także do wagi.

Wypożyczalnia kajaków poza tym, iż wykonuje usługi w postaci wypożyczania kajaków, to bardzo często także prowadzi serwis sprzętu takiego typu i również pomaga w doborze optymalnego kajaku, który wpłynie na zdecydowanie lepszy komfort pływania (zachęcamy do zajrzenia na www.kaylon.pl). Ze względu na czas jakim dysponują uczestnicy, Kaylon przygotowuje spływy kajakowe zarówno na krótkich trasach biegnących wzdłuż najpiękniejszych polskich rzek (tj. Biebrza, Bug) jak i dłuższe wyprawy za nasza wschodnią granice – na teren Łotwy, Ukrainy czy Białorusi. Oprócz fachowego przygotowania całej wyprawy i zagwarantowania uczestnikom wielu wspaniałych atrakcji Kaylon stawia również na komfort i bezpieczeństwo – na co składa się nie tylko precyzyjny plan wycieczki odpowiedni do umiejętności uczestników ale także najwyższa jakość sprzętu i opieka organizatora przez cały czas trwania spływu.

Właśnie dlatego propozycje firmy Kaylon cieszą się zainteresowaniem zarówno doświadczonych kajakarzy i długoletnich fanów tej formy wypoczynku ale również rodzin z dziećmi czy grup, które dotychczas nie brały udziału w takich wyprawach. Pamiętajmy, aby do spływu właściwie się przygotować. Załóżmy prędko wysychające ubrania, strój kąpielowy, nakrycie głowy. Kiedy świeci słońce nie możemy zapomnieć o kremie ochronnym - na wodzie słońce łapie niezwykle szybko i nawet nie zauważymy poparzeń. Powinniśmy też zabrać cienkie rękawiczki, aby nie dorobić się odcisków na dłoniach.

Oczywiście należy także odpowiednio schować cenne przedmioty, jak kluczyki do auta, komórka czy dokumenty. W takim wypadku świetnie sprawdzą się hermetycznie zamykane pudełka. Worki foliowe mają tę wadę, że można je podrzeć, a poza tym nie jesteśmy w stanie szczelnie ich zamknąć. A gdy już będziemy dobrze przygotowani - ahoj przygodo!