Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).
Grupa osób grających w planszówkę
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe są dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu z paru powodów: wspierają naukę, rozszerzają wyobraźnię, słownictwo, refleks, inwencję twórczą, uczą zdrowej konkurencji, a nade wszystko są niesamowitą rozrywką. Ich oczywistym atutem jest to, że można wziąć je ze sobą na weekendowy wyjazd czy na wczasy, ponieważ są bardzo poręczne. To z pewnością świetna opcja i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych. Ta gra bitewna bazuje na skutecznym kierowaniu armią podczas konfliktu zbrojnego realizując różne scenariusze. Gra jest tak znana, że aktualnie możliwa do zakupu jest już jej 8.

edycja, a w Internecie tworzone są przypisane jej fora. Taki scenariusz można było przewidzieć. Warhammer Fantasy Battle to nie tylko przednia zabawa, która niebywale porywa, ale głównie gra bitewna trenująca strategiczne myślenie. A przecież myślenie strategiczne to podstawa podejmowania szybkich i dobrych decyzji. Dzięki niemu wszechstronnie analizujemy problemy i potrafimy poradzić sobie z nimi w nadzwyczajny sposób.

Przeróżne scenariusze Warhammer Fantasy Battle pokazują, że nie istnieje tylko jedna najlepsza taktyka,podobnie jak nie ma tylko jednego idealnego wyjścia z sytuacji.
Gry planszowe w sklepie
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością dobrze poznawać najróżniejsze gry podczas licznych wydarzeń kulturowych. Dla dużej ilości graczy prawdziwą gratką, z jakiej renomowany jest Wrocław, to miejscowe Dni Fantastyki, gdzie w podziemiach leśnickiego zamku da się poznać i przetestować wiele gier. Są tam dostępne zarówno klasyczne tytuły, jak i całkowite nowinki – zdecydowaną znaczna liczba gier da się tam nabyć na miejscu. A co da się wykonać poza konwentem? Czasem są zorganizowane różne turnieje, targi oraz akcje promocyjne wybranych gier; nie brakuje również sklepów, które są wyspecjalizowane w sprzedaży rozmaitych gier – włączając w to gry karciane , a także planszówki.

Gry planszowe we Wrocławiu należą do znacznie powszechnych atrakcji, zarówno dla turystów, jak i Wrocławian - przekonaj się. Obecne na rynku sklepy internetowe próbują dopasować swoją ofertę do różnorodnego wieku i zainteresowań klientów, dlatego posiadają wiele grup tematycznych gier. Przykładową tematyką są gry dla młodszych graczy, w tym m.in. „Memora” po angielsku, „Dzieci z Carassonne”, zgadywanki tematyczne, czy popularne na całym świecie „Memo”, które doskonale trenuje pamięć, a przy tym również uczy.
Co interesujące i aktualnie czasach bardzo pożądane, sklepy przygotowały również specjalną ofertę dla całych rodzin. Zawiera ona między innymi grę „Anty-Monopoly”, dzięki której uczestnicy poczują smak bogactwa i trud administrowania olbrzymimi inwestycjami.

ciekawymi opcjami są także gry bitewne, strategiczne, logiczne, ekonomiczne czy dla dorosłych. Obok zwykłej sprzedaży, sklepy prowadzą także wypożyczalnie gier. Grę przeważnie można wypożyczyć na parę dni, a jeśli po zwrocie klient postanowi ją kupić, dostanie paruprocentową obniżkę. Możliwość sprawdzenia gry przed jej zakupem to łatwy sposób na sprawdzenie, czy jest ona zgodna z naszymi preferencjami. Co ciekawe, sklepy aranżują także spotkania przy grach, podczas których można rywalizacji z innymi fanami gier i można nawiązać nowe znajomości.