Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/melodyfair-japan.com/includes/menu.inc).
Telewizory Smart TV Philips z technologią Ambilight
Author: Philips
Source: Philips
Pragnąc wybrać dzisiaj jedną z ciekawszych propozycji producenta, jaką stanowić mogą z pewnością najnowocześniejsze gry na Xbox 360, stawia się na trwałość i nowatorskie rozwiązania. Cenione na rynku firmy starają się w każdym sezonie wprowadzać innowacje, aby wciąż imponować graczom i swoim wiernym fanom. Ciągłe zaskakiwanie wielofunkcyjnością, niespotykaną grafiką oraz dostępnymi możliwościami to dla fanów gier na konsole szczególnie istotne, jak nie najistotniejsze cechy. Szeroka dostępność nowoczesnych gier na xbox 360 zauważona została już przez wielu. Gry towarzyszyły komputerom, od chwil, kiedy te były w stanie pokazać na ekranie nieco więcej, niż jedynie tekst (tak jak w systemach UNIX). Pojawiły się pionierskie nazwy, przykładowo Bomberman, Pacman czy pozostałe legendy, ale okazało się, że zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę wciąż wzrasta, a nie każdy chce, czy może zdobyć komputer.

Z tego powodu pojawiła się całkiem nowa gałąź produktów, inna partia świata gier, poświęcona tylko im. Pojawiły się pierwsze konsole. Najsłynniejsze konsole, poczynając od starszych, to NES (japoński sprzęt, Nintendo Entertainment System), który w naszym państwie z różnych przyczyn nie był dostępny, dlatego ukazały się jego odpowiedniki, do dziś działające w wielu mieszkaniach: Pegasus. Te niewielkie maszynki przyłączane do telewizorów, umożliwiały grę w Contrę czy pierwsze tytuły z serii Mario Bros. Już w latach 90' ekipy uczniaków oblegały każdy sklep z grami, kasetami i pierwszymi grami na CD. W sprzedaży aktualnie znaleźć można parę wartych uwagi maszyn.

Japońskie Sony wyprodukowało dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3. Firma Billa Gatesa posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol nowszych generacji rozciągają się do 1500zł, zależnie od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można zdobyć Playstation 2 – tutaj ceny krążą wokół 700zł za nowy sprzęt.
Gry na konsole w Blackgames
Niezbędne dla PS4
Author: Alan Klim
Source: http://www.flickr.com
Trzeba również mieć na uwadze, że zwłaszcza gry na konsole są bardzo drogie. Konsole w sumie także. Co zatem można zarekomendować takiemu człowiekowi, który chce wreszcie radzić sobie finansowo? Cóż, nie można mówić, iż są tajemnicze miejsca, gdzie zakupimy konsolę za niewielkie środki.

Jednakże bez wątpienia można trafić na spore przeceny. Np. świetne są serwisy aukcyjne. Gdy dla kogoś znudzi się powiedzmy Playstation 4, szuka zainteresowanych we właśnie aukcjach internetowych. Naprawdę tak jest. Na tę najpopularniejszą czwórkę wyszło wiele interesujących produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najlepszych gitarzystów.

Pochwalić trzeba też świetną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą specyfikację, oferują o wiele lepszą grafikę. Najgłośniejsze przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś oferuje nawet bogatsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu gracza i przeniesienie go na ekran. W rodzaju znajdziemy wiele pozycji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 również może się poszczycić wybitną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.